Kolik se dá vydělat?

To závisí na mnoha faktorech, řeknu ale hned na začátek, že vydělat se dají desítky tisíc dolarů ročně, jsou stovky lidí co této mety dosahují.

Výši výdělku ovlivní:

  • kolik času jste tomu ochotni věnovat – hlavně pravidelnost, např. hodina denně, ale opravdu denně, to je základ, samo minimálně zezačátku opravdu nic nejde.
  • kolik peněz jste ochotni investovat – stejně jako když jdete do zaměstnání, potřebujete oblečení, nějaké pracovní pomůcky a pokud si např. ten oblek nekoupíte, nikdy nebudete moci dělat managera, už jen z toho titulu že si budete říkat že nemáte oblečení ani na pohovor. I na internetu je třeba počítat s investicí. Můžete zvolit strategii že budete projekty propagovat a nebudete sami investovat, ale poté potřebujete alespoň nějaké peníze na kvalitní online nástroje, potřebujete slušný počítač aby jste neřešili že se Vám stránka nenačítá apod.
  • ovládání se – základ, mnoho lidí ztratí peníze, jen proto že nedá ani na radu, chce víc, víc a víc, až nemá mnohdy nic. Chce to vůli, úsilí, nadhled.