Opravdová PECKA pro všechny

Skvělý projekt vhodný pro všechny, kombinuje v sobě skvělou investiční příležitost (pro ty kteří chtějí zhodnotit nějaké své koruny) a možnost vydělat si nádherné peníze propagací.

Cryp Trade bych přirovnal k projektu Questra pokud znáte, zde konkrétně jde o to že firma obchoduje krypto měny, má vlastní algoritmy a software na “ukrajování zisků”.

Investice 50-4999 USD – 0.59% denně, 17.7% měsíčně, za rok získáte 215.35%,
výplaty 15 a 30 den v měsíci.

Investice 5000-9999 USD – 0.79% denně, 23.7% měsíčně, 288.35% ročně
výplaty 15 a 30 den v měsíci.

Investice 10 000 USD – 20 000 USD – 0.99 USD denně, 29,7% měsíčně, 361,35% ročně
výplaty 30 den v měsíci

Podpora: Perfectmoney, Advcash, Bitcoin a Ethereum

Partnerský program – 10 levelů – provize + parádní bonusy

Toto není standardní hyip, zcela narovinu projekt tu nebude desítky let, ale na další rok bych se vůbec nebál, sleduji růst, sleduji postupné zapojování velkých promoterů a leaderů a další faktory.

Registracehttps://cryp.trade/agent/6mg3ebila1vx

Takovéto programy se nedělají na měsíční provoz, bez nějakého klikání a ohromného rizika můžete udělat krásný profit. Samozřejmě platí jako všude, investujte rozumně s ohledem na vaše možnosti.

Nemám rád projekty které zažijí velký boom na startu, kdy se zaregistruje hromada lidí, navkládají se miliony a firma následně naráží na plno problémů, jednak vcelku rychle se začne vyplácet více než vkládat, limity peněženek, problémy se zátěží serveru a rostoucí útoky apod., mnohdy drobné problémy pak firmě zlomí vaz během krátké doby, navíc to celé nepomáhá dlouhověkosti. Naopak většina lidí propaguje to, o co je zrovna největší zájem, kde je xx tisíc lidí první den na startu, což z mého pohledu je naprostý nesmysl.

Těch faktorů je víc, já doporučím jedno – zaregistrujte se, je to zdarma, koukněte do dashboardu, vklidu si vše projděte a promyslete, je to na Vás.